KONST / Litografier / Färglitografi 13966248
nr 1396 6248
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 233/240, daterad -92,18x26 cm, yttermått inklusive ram: 35x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:02:03
10/5 10:33:29
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman